...1988 < 03.03.2018

KANIUT

to miejsce, które narodziło się z pasji przekazywanej od pokoleń, firma rodzinna, z tradycją od 1988 roku. Lata wytrwałej pracy popartej zdobytymi doświadczeniami, profesjonalizmem, solidnością a nade wszystko szczególną troską i dbałością o dobro naszych klientów, przyczyniło się do rozwoju naszej firmy i zaowocowało szerokim gronem stałych, zadowolonych odbiorców. Droga do stworzenia tego niezwykłego miejsca była długa i kręta, a osiągnięty sukces jest efektem wielu starań, bardzo ciężkiej pracy i wytrwałości całego zespołu.

KANIUT to nie tylko studio fryzjerskie...

Nasza aktywność skupia się na wielu obszarach. Łączy nas jedno. Pasja i nieustający rozwój.

KANIUT studio to przestronne, nowoczesne, dwupoziomowe wnętrze wyposażone i przystosowane do pracy na najwyższym poziomie, miejsce w którym w wyjątkowy sposób zadbamy o Twoje włosy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, od podstaw tworzymy spersonalizowaną usługę, która zawiera specjalny program z dopasowaniem do kondycji włosa, kształtu twarzy oraz osobowości klienta. O każdy szczegół troszczy się nasz zespół, który składa się z doświadczonych, wyedukowanych oraz kreatywnych stylistów, zdobywających wiedzę oraz kwalifikacje na szkoleniach w kraju jak i za granicą.
Specjalizujemy się w innowacyjnych koloryzacjach, szczególnie w odcieniach blond, które wykonujemy w połączeniu z zabiegami pielęgnacyjnymi dzięki czemu otrzymują Państwo koloryzacje i pielęgnację w jednym zabiegu przy użyciu profesjonalnych najlepszych kosmetyków, wyselekcjonowanych sprawdzonych i polecanych marek.
Wieloletnie doświadczenie w branży beauty pozwoliło nam również na stworzenie dla Państwa miejsca zakupu o szerokim wachlarzu produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów jak również potrzebny do tego sprzęt i akcesoria fryzjerskie, które można nabyć w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnie w studio.

Wkładamy wiele pracy w poszukiwanie wciąż nowych produktów, aby móc oferować naszym klientom usługi najwyższej jakości oraz by na bieżąco podążać za nowościami rynkowymi. 

Chcesz przekonać się o naszych wysokich standardach obsługi klienta? Zapraszamy!

KANIUT to nie tylko biznes, to więcej niż firma...

To przede wszystkim wyjątkowi ludzie:
Nasi Klienci, Nasi pracownicy, Nasi kontrahenci, Nasze rodziny, Nasi przyjaciele.
KANIUT to pasja, tradycja, perfekcja
KANIUT to emocje, zwycięstwa, porażki
KANIUT to MY
KANIUT to WY
Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej firmy 🖤

STUDIO FRYZJERSKIE

Miejsce w którym w wyjątkowy sposób zadbamy o Twoje włosy.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, od podstaw tworzymy spersonalizowaną usługę, która zawiera specjalny program z dopasowaniem do kondycji włosa, kształtu twarzy oraz osobowości klienta.

STUDIO SZKOLENIOWE

 Przestronne, nowoczesne, dwupoziomowe, 180 metrowe wnętrze wyposażone i przystosowane do pracy na najwyższym poziomie. To płaszczyzna wzajemnego inspirowania, wymiany doświadczeń, testowania nowych produktów, rozwijania trendów i poszerzania swoich możliwości.
 

SKLEP INTERNETOWY

Stworzony z myślą o Tobie.

W jednym miejscu, najpopularniejsze, wyselekcjonowane, polecane i wypróbowane najlepsze MARKI 2022. Strefa zakupu o szerokim wachlarzu produktów do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów jak również potrzebny do tego sprzęt i akcesoria fryzjerskie.

 

WYBRANE DLA CIEBIE

KANIUT SKLEP INTERNETOWY STWORZONY Z MYŚLĄ O TOBIE

W jednym miejscu, najpopularniejsze, wyselekcjonowane, polecane i wypróbowane, najlepsze MARKI 2022.